вверхвниз
-5%Вишивка бісером на полотні Неоновий погляд (37,5 х 30 см) Абрис Арт AB-548
- Готово до відправки
- Код: AB-548
1 149 ₴
1 091,55 ₴
+380 (95) 503-33-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
У набір входить:
- натуральний художній холст з нанесеним малюнком
- бісер виробництва Preciosa (Чехія)
- бісерна голка
- інструкція
Розмір: 37,5 см х 30 см
Кількість: 15 кольорів бісеру
Кількість бісерін: 23884 шт.
Зашивання: часткове
Орієнтація: горизонтальна
Увага! Містить дрібні елементи! Не призначений для дітей до 3-х років! Рекомендується дітям від 8 років під наглядом дорослих.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Абрис Арт |
| Ширина | 37.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Тип | Набір для вишивання бісером |
| Склад набору | Інструкція, Бісер, Тканина з малюнком, Голка |
| Тип виробу | Картина |
| Тематика вишивки | Тварини |
| Кількість кольорів бісеру | 11-15 |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір картини | 30 х 37,5 см |
| Орієнтація | Горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091,55 ₴





